​Kaluan ilegalisht kufirin, ndalohen në një fshat të Kamenicës

Kronikë e zezë

​Kaluan ilegalisht kufirin, ndalohen në një fshat të Kamenicës

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 13:40
Foto ilustrim

Njësitet policore pasi kanë ndaluar veturën të cilën ishte dy persona, gjatë kontrollit dhe verifikimit është konstatuar se të njëjtit kanë kaluar kundërligjshëm kufirin.

Ata janë ndaluar dje pasdite në fshatin Novosellë të Kamenicës, ku në konsultim me prokurorin, të njëjtit janë dërguar në procedurë të shpejtë në gjykatën kompetente në Kamenicë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat