​Rrëzohet nga një lartësi prej 6 gjashtë metrave, lëndohet punëtori

Kronikë e zezë

​Rrëzohet nga një lartësi prej 6 gjashtë metrave, lëndohet punëtori

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 14:28
Foto ilustrim

Një person ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi që ishte duke punuar në një firmë vendore dhe ishte rrëzuar nga një lartësi prej 6 gjashtë metrave.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në fshatin Skivjan të Gjakovës.

I njëjti me autoambulancë është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat