​Vjedhin dru në pyll, tre të arrestuar

Kronikë e zezë

​Vjedhin dru në pyll, tre të arrestuar

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 10:20
Foto ilustrim

Tre persona janë arrestuar në fshatin Jelakce të Leposaviqit, pasi që të njëjtit në bashkëpunim me disa persona të tjerë kanë vjedhur dru në pyllin e viktimës mashkull.

Në vendin e ngjarjes janë konfiskuar dy sharra motorike, dhe dy radiolidhje.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat