Arrestohen tre persona në Fushë Kosovë, u kapën me tetë qese drogë

Kronikë e zezë

Arrestohen tre persona në Fushë Kosovë, u kapën me tetë qese drogë

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 10:20
Ilustrim

Tre persona janë ndaluar në Fushë Kosovë, dhe tek njëri prej tyre janë gjetur 8 qese të vogla me peshë 4.19 gram të mbushura me pluhur të bardhë dyshohet të jetë substancë narkotike.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat