Një këmbësorë goditet nga vetura në rrugën ‘Mon Balaj’ në Prishtinë

Kronikë e zezë

Një këmbësorë goditet nga vetura në rrugën ‘Mon Balaj’ në Prishtinë

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 18:47
foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 17:45 në qendër të Prishtinës.

Saktësisht në rrugën ‘Mon Balaj’në afërsi të QKMF-së, një këmbësorë është goditur nga një veturë në lëvizje.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha tha për lajmi.net se Njësia Patrulluese ka dal në vendin e ngjarjes për të trajtuar rastin dhe të kryej hetimet e nevojshme.

“Të gjitha ekipet relevante janë informuar, përfshirë edhe Ndihmën e shpejtë”, tha Hoxha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat