Aksident në mëngjes, motoçikleta bëhet “kërrsh”

Kronikë e zezë

Aksident në mëngjes, motoçikleta bëhet “kërrsh”

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 07:43
Aksident

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në komunën e Prishtinës, saktësisht në rrugën “Luan Haradinaj”.

Një lexues i medias ka dërguar video në redaksinë tonë ku shihet se një motoçikletë është aksidentuar rreth orës 07:00, të mërkurën.

Sipas videove motoçikleta ka pësuar dëme të mëdha materiale, ndërkohë ende nuk dihet për persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes tanimë kanë dalë njësitet policore dhe autoambulanca.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat