Prindërit keqtrajtojnë dhe braktisin fëmijët, në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Prindërit keqtrajtojnë dhe braktisin fëmijët, në Mitrovicë

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 08:44
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë është arrestuar pasi në bashkëpunim me gruan dyshohet se ka keqtrajtuar dhe braktisur fëmijët e tyre.

Sipas njoftimit, i dyshuari është liruar.

“Mitrovicë 27.10.2020-12:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti së bashku me bashkëshorten e tij dyshohet se kanë kryer veprën e cekur, ndaj fëmijëve të tyre. Në konsultim me prokurorin i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat