Rrahje në Klinë, arrestohen tre perosna

Kronikë e zezë

Rrahje në Klinë, arrestohen tre perosna

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Tre persona në Klinë janë arrestuar pasi që të njejtit për shkak të një mosmarrëveshje rreth transportit të udhëtarëve janë përfshirë në rrahje.

Të njejtit kanë marrë lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit për shkak të një mosmarrëveshje rreth transportit të udhëtarëve janë përfshirë në rrahje dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore, ata kanë marrë tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, njëri lirohet ndërsa dy tjerët janë dërguar në mbajtje” thuhet në raportin e PK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat