Pejë, arrestohet pasi ofendoi inspektorin komunal

Kronikë e zezë

Pejë, arrestohet pasi ofendoi inspektorin komunal

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 09:36
Foto Ilustrim

Policia ka arrestuar një person në Pejë, pasi që i njëjti kishte ofenduar dhe penguar një inspektor komunal i cili po bënte inspektimin për masat anti-Covid 19 në një barnatore.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat