Keqtrajtoi dhe braktisi fëmijët, arrestohet babai nga Mitrovica

Kronikë e zezë

Keqtrajtoi dhe braktisi fëmijët, arrestohet babai nga Mitrovica

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 09:38
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një burrë nga Mitrovica, meqenëse i njëjti dyshohet se bashkë me gruan e tij kanë keqtrajtuar dhe braktisur fëmijët e tyre.

Në konsultim me prokurorin, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

“Mitrovicë 27.10.2020-12:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti së bashku me bashkëshorten e tij dyshohet se kanë kryer veprën e cekur, ndaj fëmijëve të tyre. Në konsultim me prokurorin i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat