Hajdutet vjedhin para dhe stoli ari në vlerë 100 mijë euro në Prizren, ja kush janë të dyshuarit

Kronikë e zezë

Hajdutet vjedhin para dhe stoli ari në vlerë 100 mijë euro në Prizren, ja kush janë të dyshuarit

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 22:37
Foto Ilustrim

Vjedhje e rëndë në Krajk të Prizrenit, hajnat vjedhin 50 mijë euro dhe stoli ari në vlerë prej 40 mijë euro.

Nga kjo çantë u vodhën 50 mijë euro.

Por, hajdutëve që arritën te futen në këtë shtëpi në fshatin Krajkë te Prizrenit duket se nuk i mjaftoi kjo shumë e parave.

Dy persona, që të enjten rreth orës 18:00, arritën të futen në këtë shtëpi kishin vazhduar të kërkonin edhe gjëra të tjera me vlerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat