Aksident në Lipjan, vetura godet një fëmijë

Kronikë e zezë

Aksident në Lipjan, vetura godet një fëmijë

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 22:57
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Krojmir të Lipjanit.

Sipas burimeve një veturë ka shkelur një fëmijë të gjinisë femëror.

Aksidenti ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sonte, kur një veturë e tipit Golf 2 ka goditur viktimë të cilën më pas personalisht e ka dërguar në spitalin e Shtimes.

Nga atje e aksidentuara është dërguar me emergjencë në QKUK në Prishtinë.

Policia dhe të gjitha organet kompetente kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat