Hajnat vjedhin një kasafortë me rreth 8 mijë euro në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Hajnat vjedhin një kasafortë me rreth 8 mijë euro në Fushë Kosovë

Më: 16 nëntor 2020 Në ora: 11:10
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se një rast vjedhje ka ndodhur mbrëmë në Fushë Kosovë.

Persona të panjohur sipas ankuesit kanë vjedhur një kasafortë në të cilën kanë qenë 7,848.00 €.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe është njoftuar prokurori kujdestar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat