Hajnat thyejnë derën dhe dëmtojnë bankomatin e një banke në Shtime

Kronikë e zezë

Hajnat thyejnë derën dhe dëmtojnë bankomatin e një banke në Shtime

Më: 16 nëntor 2020 Në ora: 11:22
Foto Ilustrim

Persona të panjohur kanë thyer derën dhe kanë dëmtuar bankomatin e njërës nga bankat komerciale në Shtime.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Në lidhje me rastin është intervistuar menaxheri i asaj filiale i cili deklaron se përveç dëmeve materiale nuk është vjedhur asgjë.

Po ashtu në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat