E kafshojnë qentë në fytyrë, 4 vjeçari në Bulqizë dërgohet me urgjencë në spital

Kronikë e zezë

E kafshojnë qentë në fytyrë, 4 vjeçari në Bulqizë dërgohet me urgjencë në spital

Më: 17 nëntor 2020 Në ora: 19:12
Ilustrim

Një fëmijë vetëm katër vjeç ka përfunduar në spitalin e Bulqizës pak minuta më parë me plagë në fytyrë.

Burime bëjnë me dije se 4 vjeçari është nga Shupenza dhe se dyshohet të jetë kafshuar nga disa qen endacakë.

Fëmija po merr ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa bluzat e bardha do të vlerësojnë gjendjen e tij nëse ka nevojë për mjekim më të specializuar, do ta nisin drejt Tiranës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat