Nën ndikim të alkoolit e rrahu një femër në Prizren, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Nën ndikim të alkoolit e rrahu një femër në Prizren, arrestohet i dyshuari

Më: 23 nëntor 2020 Në ora: 09:36
Foto ilustrim

Është arrestuar një person në rrugën Ejup Statovci në Prizren dje rreth orës 18:30.

I njëjti duke qenë nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht një femër.  Ky rast është konfirmuar nga Policia e Prizrenit.

I dyshuari pas kryerjes së kësaj vepre është dërguar në mbajtje dhe rasti është duke u hetuar.

“Dje rreth orës 18:30 në rrugën Ejup Statovci në Prizren një person është arrestuar për shkak se i njëjti nën ndikim të alkoolit e ka sulmuar fizikisht një femër. Rasti është duke u hetuar. I dyshuari është dërguar ne mbajtje, nuk raportohet për të lënduar”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat