Grabitje e armatosur në Prishtinë

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në Prishtinë

Më: 23 nëntor 2020 Në ora: 11:20
Foto Ilustrim

Një grabitje e armatosur ka ndodhur ditën e diel në një pompë të derivateve në Prishtinë.

Policia njofton se tre persona të panjohur dhe me armë kanë grabitur para de kanë ik në drejtim të panjohur.

“Rr. Isa Kastrati, Prishtinë,22.11.2020-22:30.Dy viktimat meshkuj kosovar punëtor në një pompë të derivateve kanë njoftuar se tre persona të panjohur të maskuar dhe me armë kanë grabitur para dhe kanë ik në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar. Në vend-ngjarje kanë dal njësit përkatëse.

Policia bën të ditur se lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat