Një qytetar nga Peja gjendet i gjakosur dhe pa shenja jete në shtëpinë e tij

Kronikë e zezë

Një qytetar nga Peja gjendet i gjakosur dhe pa shenja jete në shtëpinë e tij

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 09:04
Ilustrim

Një qytetar në Pejë është gjetur i gjakosur dhe pa shenja jete në shtëpinë e tij.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat