Suharekë: Kërkojnë para nga i mituri nën kërcënim të publikimit të fotove

Kronikë e zezë

Suharekë: Kërkojnë para nga i mituri nën kërcënim të publikimit të fotove

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 11:54
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se janë arrestuar dy djem të moshës së mitur pasi përmes një profili të falsifikuar të një rrjeti social i kanë kërkuar një djali po ashtu të mitur 150 euro në mënyrë që të mos ia publikojnë disa foto komprometuese.

Janë gjetur dhe sekuestruar dy telefona celularë, ndërsa në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, me vendim të së cilit të dyshuarit u dërguan në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat