Rrihet nga bashkëshorti një femër në Fushë-Kosovë

Kronikë e zezë

Rrihet nga bashkëshorti një femër në Fushë-Kosovë

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 08:41
Foto ilustrim

Viktima femër ka raportuar se bashkëshorti i saj ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe se nuk ka dëshiruar të kthehet më në shtëpinë e tyre.

Me urdhër të prokurorit rasti mbetet në procedurë të rregullt.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe se nuk ka dëshiruar të kthehet më në shtëpinë e tyre

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat