​Tenton t’i japë ryshfet 10 euro policisë, arrestohet

Kronikë e zezë

​Tenton t’i japë ryshfet 10 euro policisë, arrestohet

Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 10:31
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Pikën Kufitare në Merdarë, pasi i njëjti ka tentuar t’i japë ryshfet 10 euro policisë kufitare.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

”Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti derisa ishte duke drejtuar autobusin, gjatë prezantimit të dokumenteve në brendësi kishte futur një kartëmonedhë prej 10€ .

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat