Vushtrriasi bëhet shumë nervoz në trafik, me armë në dorë e fyen dhe kërcënon një person

Kronikë e zezë

Vushtrriasi bëhet shumë nervoz në trafik, me armë në dorë e fyen dhe kërcënon një person

Më: 29 dhjetor 2020 Në ora: 10:21
Foto ilustrim

Një qytetar nga Vushtrria ka raportuar se teksa po ngiste makinën është kërcënuar nga një person.

Ai ka thënë se pas një mosmarrëveshje në trafik ishte kërcënuar nga një i panjohur.

Ai mbante në dorë armën dhe e kishte fyer dhe kërcënuar.

“Në lidhje me rastin është kontaktuar prokurori kujdestar dhe me vendim të tij rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, njoftoi policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat