Zhduket një grua në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Mitrovicë

Më: 13 janar 2021 Në ora: 07:29
Foto ilustrim

Një femër është raportuar e zhdukur në polici nga familjari i saj.

Burime brenda Prokurorisë Themelore në Mitrovicë kanë bërë të ditur se rastin në polici e ka raportuar nëna tij.

Ai ka thënë se gruaja e tij është larguar nga shtëpia, e cila ndodhet në rrugën “Hoxhë Hasan Tasini” dhe nuk është kthyer më.

Sipas këtyre burimev, bashkëshorti i saj ka deklaruar se nuk ka asnjë informacion për vendndodhjen e të shoqes që nga pasditja e 11 janarit të këtij viti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat