Zhduket një person në Prizren

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Prizren

Më: 16 janar 2021 Në ora: 09:29
Foto ilustrim

Dje rreth orës 10:00, në Stacionin e Policisë në Prizren është raportuar për një person të zhdukur.

Burime brenda policisë atje kanë bërë të ditur se një femër e nacionalitetit rom ka raportuar se bashkëshorti saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Media merr vesh se në lidhje me këtë rast policia i ka filluar menjëherë hetimet.

Sot në mëngjes, media ka raportuar edhe për një person të zhdukur në Han të Elezit, ndërsa dje për tri femra nga qytete të ndryshme të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat