Përleshje masive në Gjakovë, përfshihet edhe një femër

Kronikë e zezë

Përleshje masive në Gjakovë, përfshihet edhe një femër

Më: 19 janar 2021 Në ora: 11:21
Foto ilustrim

Policia  e Kosovës ka arrestuar dje pesë të dyshuar pas një përleshje  mes tyre.

Sipas policisë në përleshje janë përfshirë katër meshkuj dhe një femër.

Katër nga të dyshuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa një është liruar në procedurë të rregullt.

“Rr. Ali Hoxha , Gjakovë 17.01.2021 – 22:30. Janë arrestuar pesë të dyshuar, katër meshkuj dhe një femër kosovar, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes veti. Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit katër të dyshuar dërgohen ne mbajtje ndërsa një lirohet ne procedurë te rregullt”, thuhet në njoftim. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat