Zhduket një vajzë nga Ferizaj, babai i saj e lajmëron rastin në polici

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë nga Ferizaj, babai i saj e lajmëron rastin në polici

Më: 21 janar 2021 Në ora: 10:38

Një vajzë nga Ferizaj është zhdukur, rastin në polici e ka raportuar babai i saj.

Ai ka deklaruar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia po e heton rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I HUMBUR /Ferizaj, 20.01.2021 – 14:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat