Ngjarje e rëndë / Një 17-vjeçare nga Vau i Dejës i jep fund jetës duke pirë fotoksinë

Kronikë e zezë

Ngjarje e rëndë / Një 17-vjeçare nga Vau i Dejës i jep fund jetës duke pirë fotoksinë

Më: 22 janar 2021 Në ora: 21:54
Ilustrim

Një 17 vjeçare i ka dhënë fund jetës në Vaun e Dejës. Viktima është dërguar në morgun e spitalit rajonal Shkodër.

Shtetasja M. Gj ka konsumuar fotoksinë në orët e pasdrekës dhe për pasoje ka gjetur vdekjen.

Mbeten të paqarta shkaqet, ndërsa policia po heton për këtë rast.

Në pyetje po merren familjaret për të kuptuar rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat