Kaplohet nga flakët një veturë në Ferizaj

Kronikë e zezë

Kaplohet nga flakët një veturë në Ferizaj

Më: 22 janar 2021 Në ora: 22:09
Foto ilustrim

Sot rreth orës 19:00, një veturë është kapluar nga flakët në afërsi të lagjes “Village” në Ferizaj.

Lajmin e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Agim Gashi.

“Sot rreth orës 19:00, gjatë lëvizjes një veturë për shkaqe të panjohura ka marrë flakë – nuk ka persona të lënduar.

Zjarrfikësit kanë intervenuar menjëherë dhe e kanë lokalizuar zjarrin”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat