Prishtinë, zhduket një vajzë që 4 ditë

Kronikë e zezë

Prishtinë, zhduket një vajzë që 4 ditë

Më: 23 janar 2021 Në ora: 11:24
Ilustrim

Një vajzë në Prishtinë është zhdukur që nga 19 janari.

Rastin e ka raportuar në Polici motra e saj e cila tha se ajo u largua nga shtëpia.

Ata nuk dinë për vendndodhjen e saj.

“Veternik, Prishtinë 19.01.2021, 23:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se motra e saj viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk  dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat