31 aksidente trafiku, shqiptohen mbi 600 gjoba

Kronikë e zezë

31 aksidente trafiku, shqiptohen mbi 600 gjoba

Më: 1 shkurt 2021 Në ora: 09:18
Foto ilustrim

31 aksidente trafiku janë shkaktuar gjatë 24 orëve të fundit në vend.

Si pasojë e këtyre aksidenteve shumë qytetarë u lënduan.

10 nga këto aksidente ishin me të lënduar, ndërsa 21 të tjerë me dëme materiale.

Gjatë të njëjtës kohë, Policia e Kosovës ka shqiptuar 642 tiketa trafiku

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat