Nën kërcënimin e armës, grabiten 700 euro nga një pompë derivatesh në Pejë

Kronikë e zezë

Nën kërcënimin e armës, grabiten 700 euro nga një pompë derivatesh në Pejë

Më: 1 mars 2021 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Dy ankues kanë raportuar se derisa ishin në vendin e tyre të punës në një pompë të derivateve, kanë ardhur dy persona të maskuar njëri prej tyre posedoi edhe armë gjuetie.

Nën kërcënimin e armës të njëjtit arritën të grabisin para në vlerë 700 euro dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Nuk raportohet për të lënduar.

Rasti është nën hetime nga njësitet policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat