Therret një person në Çagllavicë, dërgohet në QKUK

Kronikë e zezë

Therret një person në Çagllavicë, dërgohet në QKUK

Më: 2 mars 2021 Në ora: 17:08
Foto ilustrim

Një person është therrur me thikë në Çagllavicë.

Viktima për shkak të lëndimeve është dërguar për trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Kështu tha zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës Agron Borovci.

“Rreth orës 13:30 policia ka marrë informatën për një person i cili ka kërkuar ndihmën mjekësore në QKUK për shkak të lëndimeve nga një mjet i mprehtë. Dyshohet që ngjarja të ketë ndodhur në fshatin Çagllavicë”.

“Policia menjëherë ka filluar me trajtimin e të gjitha informacioneve që ndërlidhen me rastin dhe aktualisht ka nisur një hetim me qëllim zbardhjen e rrethanave që karakterizojnë ngjarjen”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat