Arrestohen tre persona në Malishevë

Kronikë e zezë

Arrestohen tre persona në Malishevë

Më: 7 mars 2021 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Janë arrestuar tre të dyshuar në Malishevë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Nuk dihen motivet e kësaj rrahje, por policia është duke punuar për ta zbardhur sa më parë rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat