Policia jep detaje për përfshirjen nga zjarri të një veture në autostradë

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për përfshirjen nga zjarri të një veture në autostradë

Më: 7 mars 2021 Në ora: 18:46
Foto ilustrim

Një veturë është përfshirë nga zjarri në Autostradën “Ibrahim Rugova”.

Policia ka dhënë detaje rreth incidentit ku kanë reaguar policia dhe zjarrëfikësit.

“Rreth ores 16:10, nje automjet eshte perfshire nga zjarri ne autostradë, km 24 – Prizren. Njesitet policore dhe zjarrfikësat kane reaguar ne lokacion dhe kane ndermarr veprimet e nevojshme. Nuk raportohet deri tani per ndonje person te lenduar, perderisa jane duke u zhvilluar procedurat e nevojshme per te sqaruar rrethanat e rastit”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat