Arrestohen 29 persona brenda 24 orëve

Kronikë e zezë

Arrestohen 29 persona brenda 24 orëve

Më: 8 mars 2021 Në ora: 10:36
Foto ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit, Policia e Kosovës ka futur në pranga 29 qytetarë.

Arrestimet kanë ndodhur në të gjitha rajonet e vendit dhe kanë të bëjnë për vepra penale dhe incidente të ndryshme.

Për të gjitha arrestimet është njoftuar me kohë prokurori i shtetit, me vendim të të cilit, 21 nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje.

Ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat