Aksidenti trafiku në Lipjan, përplasen dy vetura

Kronikë e zezë

Aksidenti trafiku në Lipjan, përplasen dy vetura

Më: 11 mars 2021 Në ora: 20:22
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në qytetin e Lipjanit.

Një veturë e tipit “BMW” është përplasur me një veturë tjetër të tipit “Opel Kadet”.

Nuk ka të lënduar nga ky aksident.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ndërsa, polia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat