Arrestohet një person në Prishtinë, ushtroi dhunë psikike ndaj babait të tij

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Prishtinë, ushtroi dhunë psikike ndaj babait të tij

Më: 20 mars 2021 Në ora: 10:18
Ilustrim

Një person është arrestuar mbrëmë në Prishtinë pasi kishte ushtruar dhunën psikike ndaj prindit të tij.

Sipas raportit të Policisë, deri te incidenti kishte ardhur pas një mosmarrëveshje mes të dyshuarit dhe viktimës.

“Prishtinë, 19.03.2021-19:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka ushtruar dhunë psikike ndaj prindit të tij viktimës mashkull kosovar.

Me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat