Pasditja në Tiranë/ Një person goditet me thikë tek ish Stacioni i Trenit, grushta në bulevard

Kronikë e zezë

Pasditja në Tiranë/ Një person goditet me thikë tek ish Stacioni i Trenit, grushta në bulevard

Më: 4 prill 2021 Në ora: 20:23
Ilustrim

Persona ende të paidentifikuar kanë goditur me thikë një person pas një sherri, në afërsi të një lokali. Policia thotë se shtetasi E. K ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ngjarja u shënua rreth orës 18:50, tek Ish Stacioni i Trenit.

Rreth orës 19:15, në bulevardin “Migjeni”, persona ende të paidentifikuar kanë goditur me grushta shtetasin B. K., dhe më pas janë larguar me shpejtësi.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarje si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat