Sulmohen tre zyrtarë policorë në Prizren, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Sulmohen tre zyrtarë policorë në Prizren, arrestohen dy persona

Më: 9 prill 2021 Në ora: 08:51
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit i kanë sulmuar fizikisht tre zyrtar policorë.

Si pasojë tre zyrtarët policorë kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marr tretman mjekësor, gjithashtu edhe të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rasti vazhdon të hetohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat