I iku gruaja nga shtëpia, burri e raporton në polici

Kronikë e zezë

I iku gruaja nga shtëpia, burri e raporton në polici

Më: 9 prill 2021 Në ora: 15:01
Foto ilustrim

Një grua ka ikur nga shtëpia e burrit të saj pasditen e së mërkurësdhe nuk dihet vend ndodhja e saj. 

E burri i saj duke parë se jao nuk po ktheht as pas 24 orësh, ai e raporton rastin ne polici e cila është vënë në kërkim.

Policia njofton se në fshatin Shkarashnik të Komunës së Mailshevës me 7 prill 2021 rreth orës 15:40, një grua ka dalë nga shtëpia. 

Me 8 prill 2021 një mashkull ka raportuar se bashkëshortja e tij femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat