Arrestohet një person në Prishtinë, kishte marr gjësende nga banesa ku jetonte me qira

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Prishtinë, kishte marr gjësende nga banesa ku jetonte me qira

Më: 16 prill 2021 Në ora: 08:54
Ilustrim

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se një person ka informuar se i dyshuari mashkull kosovar, muaj më parë kishte marr me qira banesën, mirëpo i njëjti është larguar pa njoftuar dhe sipas ankuesit, ka vërejtur që i mungojnë disa gjësende.

Rasti kishte ndodhur në dhjetor të 2020.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje”.

Kështu thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat