Shpërthim në Hajvali, policia po heton rastin

Kronikë e zezë

Shpërthim në Hajvali, policia po heton rastin

Më: 21 prill 2021 Në ora: 11:44
Foto ilustrim

Një shpërthim ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:30.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët e Marevcit”, në Hajvali.

Kështu bëri të ditur zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Jemi njoftuar mbrëmë rreth orës 22:30, për një shpërthim në rrugën Dëshorët e Marevcit, në Hajvali. Ekzaminimet dhe këqyrja e vendit të ngjarjes, nga njësitë policore kanë vazhduar edhe sot.Rasti është cilësuar si Shkaktim i rrezikut të përgjithshëm dhe i njëjti po hetohet nga stacioni policor jugu në Prishtinë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat