Prizren: Dhunë në familje për shkak të pronës

Kronikë e zezë

Prizren: Dhunë në familje për shkak të pronës

Më: 5 maj 2021 Në ora: 08:15
Foto ilustruese

Një çështje pronësore çoi drejt një rasti të dhunës në familje në Prizren.

Media ka mësuar prej burimeve se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Zahir Pajaziti”, në orët e mëngjesit të së martës.

Sipas burimeve, babai dhe djali patën një mosmarrëveshje për pronë, çka çoi deri te fjalosja mes tyre.

Media gjithashtu ka mësuar se dy të dyshuarit janë shoqëruar në Polici.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat