Aksident trafiku mes veture dhe një motoçiklete në Pejë

Kronikë e zezë

Aksident trafiku mes veture dhe një motoçiklete në Pejë

Më: 5 maj 2021 Në ora: 15:56
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Pejë mes një veture dhe një motoçiklete.

Përveç dëmeve materiale, ende nuk dihet për numrin e personave të lënduar nga ky aksident.

Ndryshe, në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 53 aksidente trafiku, 18 prej tyre me persona të lëndua.

Kurse 35 tjerë me dëme materiale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat