Përleshje mes shtatë personave në Podujevë, gjashtë të arrestuar, një në arrati

Kronikë e zezë

Përleshje mes shtatë personave në Podujevë, gjashtë të arrestuar, një në arrati

Më: 11 maj 2021 Në ora: 09:16
Foto ilustrim

Shtatë persona janë rrahur mes vete mbrëmë në Podujevë.

Policia njofton se gjashtë të dyshuar kanë kërkuar tretman mjekësor dhe më pas janë arrestuar. Njëri nga të dyshuarit gjendet në arrati.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Rr. Skenderbeu, Podujevë, 10.05.2021-00:50. Raportohet se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti shtatë meshkuj kosovar. Gjashtë të dyshuar kanë kërkuar tretman mjekësor dhe më pas janë arrestuar. Njëri nga të dyshuarit gjendet në arrati. Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat