Rrahje brutale në “Albi Mall”, bëhet për spital një person

Kronikë e zezë

Rrahje brutale në “Albi Mall”, bëhet për spital një person

Më: 18 maj 2021 Në ora: 14:48
Foto

Një rrahje brutale ka ndodhur në një nga qendrat më të mëdha tregtare në vend.

Siç raportojnë mediat, një diskutim i ashpër mes sigurimit dhe një personi në qendrën tregtare “Albi Mall” në Prishtinë ka shpërthyer në grushte.

Sipas pamjeve të publikuara shihet se si sigurimi rreh me grushte e shkelma personin në fjalë.

Pamjet:

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat