Zhduket një vajzë në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Gjakovë

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 06:00 në rrugën “Dede Gjo Luli”, në Gjakovë.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia.

Dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat