17 vjeçari nga Hajvalia i zhdukur për më shumë se 10 ditë

Kronikë e zezë

17 vjeçari nga Hajvalia i zhdukur për më shumë se 10 ditë

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 08:50
Foto ilustrim

Një 17 vjeçar në Hajvali është zhdukur që nga data 4 e këtij muaji.

Rastin në polici e ka raportuar nëna e tij.

“Ankuesja femër  kosovare ka raportuar se më datën e lartcekur nga shtëpia është larguar djali i saj i moshës 17 vjeçare i cili deri me tani nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat