​La fëmijën e vet pa përkujdesje, Policia nis hetimet

Kronikë e zezë

​La fëmijën e vet pa përkujdesje, Policia nis hetimet

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Një rast është iniciuar ndaj të dyshuarës femër pasi që ditë më parë kishte lënë fëmijën e saj të mitur pa përkujdesje.

Rasti është iniciuar dje pasdite në Prishtinë.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit e dyshuara është liruar.

Dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat