Motoçikleta godet një fëmijë në Prizren

Kronikë e zezë

Motoçikleta godet një fëmijë në Prizren

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 11:34
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur dje rreth orës 18:30 në Prizren.

Viktima femër kosovare –fëmijë, është goditur nga një motoçikletë për të cilën nuk e mbanë mend as llojin e as ngjyrën e motoçikletës.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili ka urdhëruar që të hapet dhe rasti ndaj prindërve te viktimës për moskujdesje ndaj fëmijëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat